Jeep Servis

Ankara'nın neresinde olursanız olun, 365 gün 24 saat yanınızdayız. Aracınızda herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda tek yapmanız gereken Acil Servis hattımızı 0554 519 2666 arayarak operatöre bulunduğunuz yeri ve arızayı bildirmek.


Sürüşünüzün güvenliğini ve konforunu artıran direksiyon ve süspansiyon parçaları ile aracınızı yolda tutun. Jeep Alt takım kontrol ve bakım yapmaktayız. 


Aracınızın doğru çalışmasını sağlamak için elektrik ve ateşleme sisteminin hatasız çalışması gerekmektedir. Orijinal test cihazımız ile elektronik aksamların ölçüm kontrollerini yapmaktayız. Buji, buji kablosu, beyin obd test, elektronik akım devre kontrollerine bakmaktayız.


Sıcak havada klima ve soğutma bileşenleri çok önemlidir. Jeep araçlarınızın klima gazı basımı ve klima tamiri yapmaktayız.


Jeep Araçlarınızın tüm motor bakımlarını tamirlerini, mekanik işlerini uzman kadromuz ile yapmaktayız. 


Baskı balata bilya değişimi, şaft tamir bakımlarını, düz ve otomatik şanzıman tamir ve bakımlarını garantili yapmaktayız.Aracınız ister manuel ister otomatik olsun, şanzıman ve aktarma organlarınızın tüm işlemlerine bakmaktayız.


Çok çeşitli elektrikli yakıt pompaları, mekanik yakıt pompaları ve yakıt pompası donanımımızla aracınızın yakıt sistemlerinde meydana gelen arıza ve bakımlarını garantili ve uygun fiyata yapmaktayız.


Arızalanan akülerinizi yenisi ile değişim yapmaktayız.


Jeep araçlarınızın fren balatası değişimi, disk değişimi yapmaktayız.


Jeep orijinal silecek süpürgesi ile değişii yapmaktayız.